آغاز جشنواره تابستانی کیش، اهدای خودرو به گردشگران، تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها

آغاز جشنواره تابستانی کیش، اهدای خودرو به گردشگران، تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها

مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره تابستانی شامگاه پنجشنبه ۲۰ تیر در مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار می‌شود.

نظاره: محسن قریب دبیر جشنواره تابستانی کیش، استقبال از گردشگران در فرودگاه بین المللی کیش، نورافشانی و آتش بازی، جنگ‌های شبانه و مراسم قرعه کشی و کنسرت‌های شاد شبانه را از جمله برنامه‌های جشنواره تابستانی برشمرد و گفت: در جنگ‌های شبانه هرشب به قید قرعه به گردشگران جوایزی اهدا خواهد شد و هر هفته نیز یک خودرو برای گردشگران خوش شانس جشنواره در نظر گرفته شده است.

مسیح الله صفا رییس جامعه هتلداران کیش هم از تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌ها و مراکزپذیرایی کیش در طول برگزاری جشنواره تابستانی خبر داد و تاکید کرد: این تخفیف‌ها واقعی بوده و جامعه بازاریان بر روند ارائه خدمات متناسب با درجه بندی هتل‌ها، نظارت کامل خواهد داشت.

وی همچنین از رایزنی جامعه هتلداران با پارک دلفین‌ها برای ارائه تخفیف ۵۰ درصدی به گردشگران جسنواره تابستانی خبر داد.

رحمان سادات نجفی مدیر عامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش نیز گفت: ۷ دستگاه خودروی پژوی ۲۰۶ پلاک تهران باهزینه ۶۵۰ میلیون تومان برای برندگان خوش شانس جشنواره خریداری شده است.

سادات نجفی از راه اندازی یک پیشخوان ویژه جامعه بازاریان تا سه روز آینده در فرودگاه بین المللی کیش خبر داد و گفت: برای نخستین بار این طرح در کیش اجرا می‌شود تا گردشگران در بدو ورود به اطلاعات کاملی از بازارها و مراکز تجاری و برنامه‌های فرهنگی و گردشگری این مراکز دسترسی داشته باشند.

بیست و دومین جشنواره تابستانی کیش تا۸ شهریور ادامه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر در سایت تور تو کیش مراجعه کنید:

بیست و دومین دوره جشنواره تابستانی کیش از تیر تا شهریور

منبع: چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *