اگر پولتان را دوست دارید حتما به این نکات در سفر توجه کنید

اگر پولتان را دوست دارید حتما به این نکات در سفر توجه کنید

اگر تصمیم دارید به سفر بروید و کمی نگران خرج های اضافی و گاهی کلاهبرداری هایی هستید که ممکن است در سفر برایتان اتفاق بیافتد و بیشتر ما آن را تجربه کرده ایم، حتما این مطلب را بخوانید. با نظاره همراه باشید…

 

در مورد بازپرداخت تحقیق کنید

بلیط خود را می خرید و خیالتان آسوده می شود اما بعد از چند روز در همان سایت و یا سایتی دیگر متوجه میشوید همان بلیط با قیمتی پایین تر برای خریداری گذاشته شده است. در این زمان باید نسبت به قوانین آن سایت و شرکت مطلع باشید تا ببینید می توانید بلیط را بدون متحمل شدن خسارت ؛پس دهید.در برخی از سایت های نیز اگر قیمت بلیط هواپیما ؛ هتل و یا اجاره خودرو پایین بیاید ؛مبلغ اضافی را به صورت خودکار مسترد می کنند.

قیمت ها را مورد مطالعه قرار دهید

همیشه بلیط های ارزان قیمت وسوسه انگیز هستند اما شاید مورد اطمینان نباشند.معمولا سفر هوایی و شرکت ها دارای نرخ های مشخص شده ای هستند ؛حال برای برخی بسته به نوع پرواز و هواپیما و خدماتی که در اختیار مسافران می گذارند می تواند زیاد یا کم شود.اما قیمت های بسیار پایین باید عجیب باشند پس حواستان را جمع کنید.

کد تخفیف بدون فعال کردن به هیچ دردی نمیخورد!

هیچ چیز خوشایند تر از این نیست که بتوانید سفری با هزینه ی کمتر داشته باشید.در برخی از سایت ها با فعال کردن گزینه ای ؛پیامهای تخفیف به صورت خودکار برای شما ارسال می شود.البته به هر سایتی نمی توان اطمینان کرد.این کار را در سایت های مطرح و قابل اطمینان انجام دهید.

با این نکات از گرفتار شدن در معاملات ساختگی در سفرجلوگیری کنید

همه چیز را دست کم ۲ مرتبه ببینید

در تعطیلات هستید که با صورت حساب بلندبالایی از هزینه ها روبرو می شوید!برای جلوگیری از این اتفاق ؛همیشه از قیمت هرچیزی که استفاده می کنید و یا رزرو می کنید مطمئن شوید و یا اگر با دیدن شک دارید یکبار هم بپرسید تا مجبور به پرداخت هزینه های نامعقول نشوید.

منبع: نون وآب

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *