خطرناک ترین مقاصد گردشگری آمریکا

خطرناک ترین مقاصد گردشگری آمریکا

بیشتر ما دوست داریم تعطیلاتمان را در جایی آرام و به دور از سر و صدا و شلوغی شهر سپری کنیم، اما افرادی هم هستند که اینگونه مکان ها ارضایشان نمی کند و چیزی بیش از آرامش می خواهند، در واقع اصلا آرامش نمی خواهند! آن ها دوست دارد به جایی بروند که بیشتر مردم جرات رفتن به آنجا را ندارند. در کره ی زیبای ما، زمین، جاهای زیادی را می شود پیدا کرد که باب طبع این افراد باشد. در این مطلب تعدادی از این مکان ها را در کشور آمریکا معرفی می کنیم.

 

۱-پارک ملی کنیون لندز، یوتا

1طبیعت زیبای این دره ممکن است فریبتان بدهد، اما باید بدانید که تعداد زیادی از بازدیدکنندگان یا سقوط می کنند و یا از تشنگی و گرما زدگی می میرند!

 

۲-پارک ملی آتشفشان های هاوایی

2این پارک در جزیره BigIsland واقع شده است و در حال حاضر آتشفشان هایش فعال هستند. اگر دوست دارید تا مرز ذوب شدن پیش بروید، اینجا به شما توصیه می شود!

 

۳-شهر ولوسیا، فلوریدا

3در این شهر بیشتر از هر جای دیگری در دنیا حملات کوسه اتفاق می افتد!

 

۴-Maroon Bells، کلرادو

4بسیاری از کوهنوردان فریب این کوه مرموز را می خورند و تصور می کنند به آسانی می شود آن را فتح کرد، اما به این آسانی ها هم نیست! این کوه پر است از دره ها و صخره های شکننده که حتی با احتیاط ترین کوهنوردان را هم ممکن است به کام مرگ بکشاند.

 

۵-پارک ملی دنالی، آلاسکا

5سعی کنید فاصله خود را با خرس های قهوه ای حفظ کنید! در این محل تعداد زیادی خرس زندگی می کنند که اگر پیاده و یا حتی با ماشین سبک در آن رفت و آمد کنید به احتمال زیاد خوراک خوبی برای آن ها خواهید بود.

 

۶-پارک ملی یوسیمیتی، کالیفرنیا

6اگر احتیاط به خرج دهید احتمالا لحظات خوبی را در این مکان سپری خواهید کرد، اما در غیر این صورت اتفاقات بسیار خطرناکی مثل سقوطی مرگبار را تجربه خواهید کرد!

 

۷-پارک ملی کوه راکی، کلرادو

7

این پارک هم شرایط یوسیمیتی را دارد… اگر احتیاط نکنید خطرات زیادی در کمین شماست، سالانه تعداد زیادی بازدیدکننده به علت سقوط در این مکان جان خود را از دست می دهند. البته نگران نباشید، اگر از سقوط جان سالم به در ببرید، صاعقه به خدمت شما می رسد!

منبع: +

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *