رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیا

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیا

شهرهای بزرگ ایتالیا آنقدر زیبا هستند که باعث میشوند ما از شهرهای کوچکتر آن غافل شویم! با اینکه ممکن است آرامش بیشتری به ما بدهند و ما را با مردم محلی بیشتر آشنا کنند. آیا واقعا این شهرهای کوچک آنقدر زیبا هستند که ما را از شهرهایی مانند ونیز و فلورانس بیرون بیاورند و به سوی خود جذب کنند؟ در ادامه خواهیم دید.

چفالو، سیسیل

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیاشهری بین کوه و ساحل! چه چیزی بهتر از این میتواند شما را محو تماشا کند؟ چفالو یک بندر بسیار زیبا با صخره های ناهموار است که در فصل تابستان از شنا کردن در آن میتوانید لذت ببرید. در این شهر میتوانید از رستوران های زیادی که وجود دارد دیدن کنید و اگر دوست داشتید غذاهای محلی را هم امتحان کنید.

 

اوربینو، لو مارکه

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیابه محض اینکه وارد این شهر شوید متوجه خواهید شد که ساختار این شهر الهام گرفته از عصر رنسانس است. ساختمان های قدیمی و گنبدهای بسیار زیبا و دشت اطراف این شهر را هرچه بیشتر چشمگیر میکند. اوربینو در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

 

تراپانی، سیسیل

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیاشهر تراپانی با آثار تاریخی قرون وسطی، کلیساهای باستانی و سواحل بکر فضای جذابی را برای زوجهای جوان فراهم کرده است.

 

اسپولتو، اومبریا

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیاشهری احاطه توسط کوه هایی که قله هایشان با برف پوشیده شده است. شما میتوانید تمام روز را به دیدار آثار باستانی و تاریخی این شهر بروید و کلیساها، قلعه و یک آمفی تئاتر تاریخی را کشف کنید. اگر در رم باشید میتوانید با قطار به مدت دو ساعت سفر کرده و به اسپولتو برسید و شب هم به رم برگردید.

 

گائتا، لاتزیو

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیااین شهر روی خط ساحلی خلیج گائتا بنا شده است که پستی و بلندی های آن باعث میشود هر کجای شهر که باشید نمایی بسیار زیبا و متاوت را ببینید. این شهر بیشتر شبیه به یک کارت پستال است تا واقعیت!

گالیپولی، لچه، پولیا

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیاگالیپولی با کلیساهای کوچک و زیبا و معماری بی نظیرش زیباترین شهر در شبه جزیبه پولیا است. هر زمانی که به این شهر بروید زوج های زیادی را می بینید که برای ماه عسل به گالیپولی آمده اند.

اسپرلونگا، لاتزیو

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیایک شهر ساحلی آرام در جنوب رم که که مخفی گاه بسیاری از امپراطورهای رم بوده است اکنون میزبان شماست. سواحل آرام، رستوران های فراوان و آثار تاریخی رومی (از جمله ویلای قدیمی امپراطور تیبریوس) در این شهر در انتظار شما هستند.

 

گوبیو، اومبریا

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیااین شهر هنوز عظمت معماری گوتیک و قدیمی خود را حفظ کرده است. در این شهر زمان ایستاده است و شما غرق در تاریخ و آرامش می شوید. خیابان های سنگ فرش شده و تودرتو و پر از قهوه خانه هی کوچک و زیبا میزبان شما هستند.

 

 ایسئو(Iseo)، لمباردی

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیاممکن است در نگاه اول اینطور به نظر بیاید که تنها چیزی که برای ارائه دارد فقط یک دریاچه ی زیباست، اما فراموش نکنید که میخواهیم عاشقانه ترین شهرک های ایتالیا را معرفی کنیم، این شهر از هر شهر دیگر ایتالیا آرام تر و رمانتیک تر است. بدون هیچ سر و صدا و شلوغی میتوانید روز خود را بگذرانید.

 

پیمبینو، توسکانی

رمانتیک ترین شهرهای کوچک ایتالیاتا سالها به این شهر لقب پاریس کوچک را میدادند. یک شهر بسیار زیبا و آرام برای گذراندن ماه عسل یا حتی روز ولنتاین است. البته یکی از جاذبه های آن در پیاده روی ساحلی آن نهفته است که میتوانید خط ساحلی را پیاده قدم بزنید و منظره های بسیار بی نظیر و پنهانی از ایتالیا را ببینید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *