سفرتان را با تکنولوژی آسان تر کنید

سفرتان را با تکنولوژی آسان تر کنید

ابزارها و گجت هایی که روز به روز پیشرفته تر می شوند فقط هدفشان آسان تر کردن کارها برای ماست. یکی از این ابزارها تلفن هوشمندی است که امروزه در جیب بسیاری از ما دیده می شود و با آن آشنایی داریم. بیایید با هم ببینیم که این گوشی هوشمند چه کارهای برای آسان تر کردن سفر ما می تواند انجام دهد.

اسکایپ

اسکایپ را باید در صدر فهرست‌های مرتبط با نسل جدید گوشی‌ها قرار داد. این سامانه بهترین روش برای برقراری ارتباط با دیگران بدون درج کدهای ویژه مخابراتی در هنگام شماره‌گیری است؛ سامانه‌ای که مرز نمی‌شناسد و در هر مکان و هر زمان می‌توان از آن برای هم کلام شدن با دوستان و آشنایان بهره گرفت. برای استفاده از این اپلیکیشن می‌توان گوشی را به‌راحتی از طریق وای فای متصل کرد؛ اگرچه ابتدا باید نسبت به رومینگ خطوط ارتباطی مطمئن بود.

 سفری آسان ولذت بش با ابزار نوین مسافرت  را تجربه کنید

مسافرت هوشمندانه

این اپلیکیشن از سوی وزارت کشور ایالات متحده امریکا طراحی شده و شامل تمام اطلاعاتی است که یک گردشگر پیش از مسافرت به آن‌ها نیازمند است. استفاده از این سامانه رایگان است و تنها روی گوشی‌های آیفون قابل اجراست. پس از نصب، تنها با تکان دادن گوشی همراه به صورت خودکار یک کشور را که بهترین مقصد برای گردشگری است در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در این ابزار اطلاعات کاملی از هشدارها، شرایط لازم برای ورود به یک کشور و همه مطالبی که پیش از مسافرت مورد نیاز است به مسافر که در حقیقت کاربر گوشی است، داده می‌شود.

هیپمانک

هیپمانک ابزاری برای ثبت‌نام است که به صورت رایگان در گوشی‌های مبتنی بر مک و آندروید نصب می‌شود. از آنجا که اطلاعات کاملی از نحوه رزرو هتل‌ها و بلیت‌های هواپیما در این سامانه طراحی شده، این سامانه به یکی از بهترین ابزار‌های نصب شده در گوشی‌ها برای مسافران تبدیل شده است. استفاده از میانبرهای کمکی در این ابزار آسان است و به همین دلیل جست‌وجو برای انتخاب بهترین ساعات و روزهای پرواز نیز کاملا آسان است. اما بهترین بخش این سامانه نمایش نزدیک‌ترین رستوران‌ها و اماکنی است که گردشگران در هنگام ورود به مقصد به دنبال آن‌ها می‌گردند.

 مسافرت

تریپیت (Tripit)

با تریپیت دیگر نباید غم حفظ اطلاعات مربوط به سفرهای پیشین را داشت و مهم‌تر از آن از جمع‌آوری کاغذهایی که اطلاعات مربوط به هر سفر در آن‌ها ذخیره می‌شوند نیز خبری نخواهد بود. این ابزار ویژه افرادی است که در هر سفر خود نوشته‌های فراوانی تهیه می‌کنند و به همراه داشتن این نوشته‌ها کاری بسیار سخت و دشوار است.
با این سامانه مسافران می‌توانند تمام جزئیات مربوط به سفر از زمان پرواز تا اقامت در هتل‌ها را جمع آوری و در گوشی‌ها یا تبلت‌های خود ذخیره کنند.

سفری آسان ولذت بش با ابزار نوین مسافرت  را تجربه کنید

راهنمای جیبی

راهنمای جیبی در واقع راهنمایی برای یک  سفر مجازی است. در این ابزار مشخصات و ویژگی‌های ۶۵ شهر معروف جهان گنجانده شده است و مسافران می‌توانند در هنگام سفر به هریک از این شهرها اطلاعات مورد نیاز خود را به‌راحتی در اختیار داشته باشند. گفتنی است در اختیار داشتن اینترنت پرسرعت لازمه بهره‌گیری از این ابزار است و می‌توان با اتصال گوشی به اینترنت از طریق وای فای یا هرگونه شبکه ارتباطی دیگر این مشکل را حل کرد.

منبع: الامتو

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *