سفرهای داخلی به حالت نرمال برمی‌گردد

سفرهای داخلی به حالت نرمال برمی‌گردد

علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره اثر موقتی افزایش قیمت بنزین گفت: اعتقاد داریم بعد از مدتی شوک افزایش قیمت بنزین تمام شده و سفرهای داخلی نیز به حالت نرمال برمی‌گردد.

 وی در مورد ارتباط مسئله قیمت بنزین با سفرهای داخلی و خارجی اظهار کرد: افزایش قیمت بنزین روی گردشگری خارجی اثر کمتری دارد و بیشتر روی سفرهای داخلی مردم اثر گذاشته است. اعتقاد داریم بعد از مدتی این شوک تمام شده و سفرهای داخلی نیز به حالت نرمال برمی‌گردد.

مونسان با اشاره به اینکه مشکل خاصی در حوزه گردشگری وجود ندارد و همه چیز پس از مدتی تنظیم خواهد شد، افزود: معتقدیم بازار گردشگری می‌تواند اثرات منفی خود را تحمل کند و به حالت نرمال برمی‌گردد.

وی با اشاره به استان خراسان جنوبی و آثار تاریخی ثبت نشده‌اش، گفت: قطعا نیاز داریم که خراسان جنوبی را بیشتر معرفی کنیم.

علی اصغر مونسان با اشاره به تلاش‌های سرشار استاندار خراسان جنوبی برای توسعه گردشگری این شهر افزود: تلاش خواهیم کرد از اعتبارات ملی در کنار اعتبارات استان برای معرفی بیشتر آثار تاریخی بهره ببریم.

مونسان با اشاره به اهمیتی که استاندار به حوزه گردشگری استان می‌دهد، اظهار کرد: طی دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما از آنان خواهیم خواست بیشتر به موضوع گردشگری بپردازند. از ظرفیت فضای مجازی نیز که امروز کارکرد بالایی دارد و تبلیغ در آن بسیار ارزان تر صورت می‌گیرد، کمک خواهیم کرد تا بتوانیم ظرفیت‌ها را بیشتر معرفی کنیم.

وی افزود: تلاش خواهیم کرد تورهای گردشگری را به صورت رسمی در قالب آژانس‌های گردشگری به سمت خراسان جنوبی هدایت کنیم تا آمار ورود گردشگر به این استان افزایش یابد.

روسیه‌ای‌ها بدون ویزا به ۸۹ کشور سفر می‌کنند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *