ضبط ۵۸ گوشی آیفون قاچاق از یک مسافر در فرودگاه شیراز

ضبط ۵۸ گوشی آیفون قاچاق از یک مسافر در فرودگاه شیراز

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از کشف ۵۸ دستگاه گوشی آیفون قاچاق از یک مسافر در فرودگاه شیراز خبر داد.

نظاره: علی مبشری مامورن انتظامی در این خصوص گفت: مامورن انتظامی، فردی را که قصد وارد کردن غیرقانونی ۵۸ دستگاه گوشی همراه آیفون به کشور داشت در ترمینال خارجی فرودگاه شیراز بازداشت کردند.

وی با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این رابطه گفت: شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان که مسئول رسیدگی به پرونده بود با احضار این فردو بازجویی از او اقدام به تحقیق و بررسی پیرامون موضوع کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این رابطه اضافه کرد: شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان که مسئول رسیدگی به پرونده بود با احضار این فرد و بازجویی از او اقدام به تحقیق و بررسی پیرامون موضوع کرد.

مبشری با بیان اینکه وارد کردن هر کالایی به کشور بدون پرداخت عوارض گمرکی آن در حکم قاچاق است، تصریح کرد: با توجه به تحقیقات به عمل آمده و مشخص بودن تخلف این فرد، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط آیفون‌های کشف شده و جریمه ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی متهم صادر کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس بیان کرد: تخلفات متخلفان از چشمان ماموران سازمان تعزیرات حکومتی پنهان نمی‌ماند و هیچ گونه چشم پوشی در این خصوص صورت نمی‌گیرد.

منبع:چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *