طبیعی ترین زیبایی های جهان

طبیعی ترین زیبایی های جهان

شاید در اولین برخورد تصور کنیم با یک تصویر ساختگی سروکار داریم. در ادامه همراه با تصاویر توضیحاتی ارائه می شود تا اطمینان بیننده از واقعی بودن آن چیزی که مشاهده می کند را افزایش دهد.

این مناظر طبیعی آنچنان خیره کننده هستند که به سختی می توان به حقیقی بودن آنها اطمینان داشت. شاید در اولین برخورد تصور کنیم با یک تصویر ساختگی سروکار داریم. در ادامه همراه با تصاویر توضیحاتی ارائه می شود تا اطمینان بیننده از واقعی بودن آن چیزی که مشاهده می کند را افزایش دهد.

 قسمت های بیابانی جنوب اردن
این منطقه با غروب هایی دیدنی و کم نظیر، پوششی گسترده ازماسه نارنجی رنگ و صخره های پیازی شکل خود شهرت دارد. ( تصویر ۱ )

 

 

جبل أم الدامی
کوه أم الدامی که در نشریات مرتبط با صنعت گردشگری با نام کامل عربی جبل أم الدامی شناخته می شو یکی از زیباترین غروب های آفتاب در جهان را دارد. اینجا تصاویری ثبت می شود که بزحمت می توان واقعی بودن آنها را باور کرد.

2

کوه أم الدامی یکی از زیباترین غروب های آفتاب در جهان را دارد

دریاچه نترون
دریاچه ای زیبا و قطعا متفاوت در شمال تانزانیا است. بسیاری از این دریاچه وحشت دارند زیرا مواد قلیایی، نمک و حجم بالای خاکسترهای آشتفشانی که در این مکان وجود دارد عملا امکان زندگی برای هر موجودی را بین برده است. در اطراف دریاچه به راحتی می توان موجودات یا پرندگانی را مشاهده کرد که خشک شده و تبدیل به مجسمه شده اند. آب این دریاچه با این میزان قلیایی بیشتر شبیه به آمونیاک می ماند. آب دریاچه ناترون خیلی سریع بدن پرندگان را سوزانده و آن ها را مومیایی می کند. اما به هرترتیب نمی توان از زیبایی کم نظیر این دریاچه به آسانی گذشت.

3

آب دریاچه ناترون خیلی سریع بدن پرندگان را سوزانده و آن ها را مومیایی می کند

 

امواج متفاوت آریزونا
بیشتر شبیه سیاره های بیگانه به نظر می رسد. ماسه سنگ های جادویی با رنگ خاص خود به بخش هایی از صحرای آریزونا در آمریکا زیبایی خاصی بخشیده است.

4

امواج متفاوت آریزونا، به بخش هایی از صحرای آریزونا در آمریکا زیبایی خاصی بخشیده است

غار یخی مندنهال
غارهای یخی مندنهال در آلاسکا خالق زیباترین مناظر هستند. یخچال های طبیعی با لایه های ضخیمی از یخ که نور آفتاب را در زیباترین طیف آبی منعکس می کنند حقیقتا بی مانند هستند.

5

غارهای یخی مندنهال در آلاسکا خالق زیباترین مناظر هستند

تپه شیبازاکورا
خودنمایی بیش از ۴۰۰ هزار گل در فاصله زمانی میان آوریل و می منظره ای فوق العاده را ایجاد می کنند. تپه شیبازاکورا در پارک هیتسوجییاما ژاپن در حدود ۱۷۶۰۰ متر مربع مساحت دارد که در بازه زمانی مذکور تماما با گل فرش می شود.برای مشاهده این تپه رویایی باید به چیچیبو در استان سایتاما بروید.

9

تپه شیبازاکورا در پارک هیتسوجییاما ژاپن در حدود ۱۷۶۰۰ متر مربع مساحت دارد

آتشفشان رنگین
در منطقه دالول اتیوپی، دهانه آتشفشانی وجود دارد که یکی از پست ترین منافذ روی زمین را تشکیل داده، اینجا ۱۱۶ متر پایین تر از سطح دریا است و میانگین درجه حرارت آن نیز در حدود ۳۵ درجه سانتیگراد است.

10

آتشفشان رنگین، ۱۱۶ متر پایین تر از سطح دریا قرار گرفته است

منبع : ۱۱۸safar.com

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *