لیست طلایی ۲۰۱۶: کجای لندن اقامت کنیم؟

لیست طلایی ۲۰۱۶: کجای لندن اقامت کنیم؟

در لندن هتل ها و اقامتگاه های فراوانی وجود دارد و همین انتخاب را برای مشکل پسندان سخت می کند. گاهی تعداد زیاد هتل ها در یک منطقه باعث به وجود آمدن وسواس شده و انتخاب را مشکل می کند.

در این مطلب از وبسایت CNT می خواهیم اقامتگاه هایی را به شما معرفی کنیم که مهمان هایشان پس از چند سال باز هم به آنجا برگشته اند و این نشانه رضایتمندی آنهاست. البته باید به این نکته توجه داشت که بازگشت مهمان ها پس از چندسال گویای رضایت آنها از ابعاد مختلفی مانند سرویس دهی خوب، قیمت مناسب، امکانات رفاهی خوب و… می باشد.

 

هتل بیمونت

قبلا باور کردن اینکه روزی این هتل زیبا شود کار سختی بود اما در حال حاضر با نوسازی بسیار زیبا و الهام گرفته از آرت دکو به آن جان تازه ای بخشیده است. در ساخت آن از کنتراست چوب تیره در کنار سنگ مرمر استفاده شده که نمایی بسیار خیره کننده را به نمایش می گذارد. این هتل دارای ۷۳ اتاق و سوئیت است.

هتل های لندن

هتل های لندن

هتل برکلی

استفاده از چوب در جای جای بنای این هتل به آن فضای گرمی بخشیده است.

هتل های لندن

هتل های لندن

هتل Claridge’s

این هتل به نمای آجری و زیبایش مشهور است. هنگام راه رفتن در نزدیکی هتل می توانید از بوتیک ها و فروشگاه های مجلل هم دیدن کنید.

از طریق یک درب گردان وارد لابی بسیار آراسته و زیبایی می شوید که خودش گویای باقی ماجراست!

هتل های لندن

هتل های لندن

هتل کانات

زیبا و بسیار راحت، همراه با خدمات شگفت انگیز! راه پله های ساخته شده از چوب جلا داده شده که با هنرمندی فوق العاده ای طراحی شده اند در انتظار شما هستند. در دکور این هتل بیشتر وسائل عتیقه و  قدیمی می بینیم که فضای راحتی را فراهم می آورد.

هتل های لندن

هتل های لندن

هتل رزوود لندن

رزوود، که در یک عمارت با شکوه در نزدیکی کاونت گاردن به زیبایی بنا شده می تواند بهترین میزبان شما باشد. استفاده افراطی از سنگ های مرمر حالتی سخت و گرفته به این هتل داده است اما این مسئله به هیچ عنوان در زیبایی آن تاثیری نگذاشته است.

هتل های لندن

هتل های لندن

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *