لیونل مسی؛ سفیر گردشگری مسؤولانه

لیونل مسی؛ سفیر گردشگری مسؤولانه

دبیر کل سازمان جهانی گردشگری پس از مسابقه تیم های بارسلونا و لگانیس در نیو کمپ (بارسلون) مسی را به عنوان سفیر گردشگری منصوب کرد.

لیونل مسی یکی از برترین فوتبالیست های جهان در تاریخ نهم آوریل ۲۰۱۸ به سازمان جهانی گردشگری پیوست تا ارزش های گردشگری مسئولانه را ترویج دهد. زوراب پولولیکاشویلی دبیر کل سازمان جهانی گردشگری روز شنبه پس از مسابقه تیم های بارسلونا و لگانیس در نیو کمپ (بارسلون) مسی را به عنوان سفیر گردشگری منصوب کرد.

لیونل مسی در این مراسم چنین اظهار کرد: «در طول سفرهایم از فرصت شناخت فرهنگ ها و جوامع دیگر و همچنین سایر روش های نگریستن به جهان برخوردار بودم. برخورداری از چنین فرصتی یک ثروت و توانگری محسوب می شود. سازمان جهانی گردشگری به عنوان یکی از آژانس های تخصصی سازمان ملل برای تبدیل گردشگری به منبع توسعه در تلاش است. من نیز از اینکه می توانم در مأموریت ترویج و ارتقای گردشگری مشارکت کنم، خوشحالم».

به گزارش مدیریت ایده های گردشگری (IranTIM)،لیونل مسی آرژانتینی به همراه فرناندو هیرو فوتبالیست اسپانیایی و ویسنته دل بوسکه مربی افسانه ای اسپانیایی نخستین شخصیت های ورزشی هستند که به منظور متحد ساختن ورزش و گردشگری و ترویج قدرت متحول ساز گردشگری مسئولانه به UNWTO پیوسته اند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *