ماجرای پرواز هواپیمای کیش ایر بر فراز اسرائیل | مدیرعامل کیش ایر: این پرواز مال ما نیست

ماجرای پرواز هواپیمای کیش ایر بر فراز اسرائیل | مدیرعامل کیش ایر: این پرواز مال ما نیست

فلایت‌رادار ۲۴ موقعیت پروازهای مسافربری را به صورت زنده و به روی نقشه نمایش می‌دهد. این وب‌سایت ‌ شتاب، بلندی و جایگاه پروازها را برای بینندگان نمایان می‌سازد‌ و از راه این سامانه راداری، کاربران می‌توانند‌ از اطلاعات پروازهای تجاری خدماتی آگاهی یابند.

اطلاعاتی به تازگی در این سایت از یک هواپیما در مسیر عمان – استانبول منتشر شد که با نام کیش‌ایر اما به مدیریت هواپیمایی عمان بر فراز تل‌آویو در سرزمین‌های اشغالی در حال پرواز بود. اینکه هواپیمای اردنی با نام کیش‌ایر ‌پرواز می‌کند مسأله‌ای قابل تأمل است و موضوع دیگر اینکه پرواز بر فراز تل‌آویو صورت گرفته است.

فرزانه شرفبافی مدیرعامل کیش ایر در این زمینه به فارس گفت: این هواپیمای اردنی درسال گذشته در اجاره کیش‌ایر بوده است اما در حال حاضر دوباره به خط پرواز شرکت هواپیمایی اردنی برگشته است و در مسیر استانبول – عمان پرواز می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه این هواپیما در حال حاضر هیچ ارتباطی به شرکت هواپیمایی کیش‌‌ ندارد، اظهار داشت:‌ در سایت فلایت رادار اطلاعات به‌روز‌رسانی نشده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در پاسخ به این سؤال که‌ پیگیری در این‌باره داشته‌اید؟ گفت: از شرکت هواپیمایی اردنی و سایت فلایت رادار درخواست شده است نام شرکت دارنده هواپیما را به‌روز رسانی کنند.

منبع: چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *