معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل‌ها را کنترل کردیم | رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است

معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل‌ها را کنترل کردیم | رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی گفت: رویکرد سازمان میراث فرهنگی در بحث ایجاد بومگردی یک سیاست بسیار جدید و ارزان قیمت است.

نظاره: محمد خیاطیان در نشست معاونان، مشاوران و مدیران کل ستادی و استانی سازمان میراث فرهنگی که در دهکده ورزشی بخش چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد گفت: استفاده از فضاها و مکان‌هایی که در کریدور گردشگری قرار دارند بوم گردی‌ها ایجاد شده و مردم می‌توانند در فضاهای بوم گردی ساکن باشند.

وی ابراز داشت: مردم می توانند از این فضاها با قیمتهای بسیار مناسب و کیفیت های استاندارد جاری و ساری شده بهره ببرند و حتی گردشگرهای خارجی نیز از این امکان نهایت استفاده را می‌برند.

معاون سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری به عنوان سازمان متولی امر گردشگری در حال حاضر برنامه هایی در بحث توسعه گردشگری و گردشگران در بخش خارجی دارد.

محمد خیاطیان گفت: در سال ۹۸ در کنار زیرساخت‌های گردشگری که در حال انجام است توانسته‌ایم قیمت‌ها را در هتل ها کنترل کرده و از افزایش قیمت جلوگیری نماییم تا هموطنان از فضاهای گردشگری و هتل‌ها و امکانات بخش گردشگری به خوبی استفاده کنند.

منبع:چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *