هتل هایی در دل غار که باید ببینید

هتل هایی در دل غار که باید ببینید

خلاقیت چه کارها که نمی کند! غارها معمولا مکانی تاریک و نمناک هستند که ما تمایلی به ماندن در آن ها نداریم، اما در برخی کشورها با سرمایه گذاری توانسته اند حتی از همین غارهای سرد هم مکانی گرم و دلپذیر راه اندازی کنند. با نظاره همراه باشید…

 

غار هتل کوزا در گورم، ترکیه

 

هتل,هتل های لوکس در طبیعت,هتل غاری

صاحب و گرداننده هتل غاری کوزا در ترکیه یک خانواده هستند

 

هتل غاری کوزا ۱۰ اتاق و سوییت غاری اصلی دارد. هر کدام از اتاق‌ها کاشی‌های سنگ آهکی، میزهای چوبی دست ساز و وسایل عتیقه محلی دارند. اتاق‌های کوزا که ترک‌ها به آن «کوکون» می‌گویند، قالیچه‌های بسیار بزرگ، مبل‌های بزرگ و پله‌های پیچی دارند. صاحب و گرداننده این هتل یک خانواده هستند و جو هتل نیز بسیار دوستانه است و سازگار با محیط زیست است و آب باران را بازیافت می‌کند.

 

غار ورلی در بلاف سیتی، ایالت تنسی

 

هتل,هتل غاری,هتل های لوکس در طبیعت

غار ورلی در ایالت تنسی

 

غار ورلی در ایالت تنسی شرقی قرار دارد. با یک راهنمای با تجربه در این غار به گشت و گذار بپردازید و وقتی در حال پیدا کردن جایی برای کمپ زدن هستید کمی هم کوهنوردی کنید.

 

غار هتل ام دی سی در کپادوسیه، ترکیه

 

هتل,هتل غاری,هتل های لوکس در طبیعت

هتل غاری ام دی سی در ترکیه

 

هتل غاری ام دی سی بین یک دره رودخانه‌ای و شهر باستانی اما زنده اورگوپ قرار دارد. اتاق‌ها سقف بلند و سنگی دارند و وسایل اتاق مرمری هستند. خیلی از مشخصات این اتاق‌ها مانند جکوزی و تراس شخصی، باعث لوکس شدن این غار شده است. میهمان‌های این هتل می‌توانند از باغ میوه شخصی این هتل میوه بچینند و از خانه‌های قدیمی که قبلا متعلق به یونانیان بوده است، دیدن کنند.

 

کوواس ال آبانیکو در گرانادا، اسپانیا

 

کوواس ال آبانیکو در گرانادا,هتل غاری,هتل های لوکس در طبیعت

هتل غاری کوواس ال آبانیکو در اسپانیا

 

در یکی از خانه‌های غاری این هتل در گرانادا اتراق کنید. وسایل و دیوارهای سفید اتاق‌های این هتل را بیشتر شبیه قسمتی از خانه کرده است تا یک غار. اما سقف‌ها و درهای مدور به بازدیدکنندگان یادآوری می‌کند که کجا هستند. به علاوه قصر معروف الهامبرا فقط به اندازه ۲۰ دقیقه پیاده‌روی با این هتل فاصله دارد.

 

غار سکستانتیو لگروته دلا سیویتا در ماترا، ایتالیا

 

هتل,هتل غاری,غار سکستانتیو لگروته دلا سیویتا

هتل غاری سکستانتیو لگروته دلا سیویتا  در جنوب ایتالیا قرار دارد

 

این هتل در جنوب ایتالیا، بین باری و ناپلس قرار دارد و در غاری ساخته شده است که بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارد. چیزهایی مانند شمع و شومینه به اتاق گرما می‌دهد و محیط اطراف هم تاریخی غنی دارند که به زمان رمی‌های باستان باز می‌گردد.

 

منبع : donya-e-eqtesad.com

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *