پرواز استانبول در مسیر کاهش قیمت | پاییز در راه تورهای تفریحی

پرواز استانبول در مسیر کاهش قیمت | پاییز در راه تورهای تفریحی

قیمت پروازهای استانبول در مسیر متعادل شدن است.

نظاره: تورها و پروازهای استانبول پس از شوک قیمتی ابتدای شهریور ماه که پروازهای استانبول در حال رکورد شکنی بودند، در مسیر متعادل شدن قیمت قرار دارد. روند نزولی قیمت‌ها در آستانه پاییز آغاز شده است و در اوایل مهر انتظار قیمت‌های کمتری می‌رود. این در حالی است ابتدای شهریورماه قیمت پروازهای یک سویه تهران به استانبول در برخی روزها عدد ۳ و نیم میلیون تومان را نیز پشت سر گذاشته بود. در حال حاضر  برای ابتدای مهرماه قیمت پرواز استانبول از یک میلیون‌ تومان آغاز می‌شود و احتمالا با نزدیک شدن به این تاریخ پروازهای چارتری و لحظه آخری قیمت‌های پایین‌تری نیز پیدا کنند.

پروازهای برگشت از استانبول نیز در هفته نخست مهر ماه هنوز قیمت‌های بالایی دارند. با این وجود سرد شدن بازار سفرهای خارجی در ابتدای پاییز بزودی روی قیمت این پروازهای نیز تاثیر خواهد گذاشت.

تورهای استانبول نیز با نزدیک شده به مهرماه با تعدیل قیمت رویرو شده اند. تورهای استانبول در ابتدای شهریور ماه همزمان با پروازها به این شهر قیمت‌های نجومی پیدا کرده بودند. با این وجود نرخ گذاری تورها برای مهرماه با قیمت‌های کمتری شروع شده‌اند. هر چند انتظار می‌رود با نزدیک شدن به این فصل روند کاهش قیمت ادامه داشته باشد.

منبع: چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *