چه «سیم کارتی» برای سفر مناسب است؟

چه «سیم کارتی» برای سفر مناسب است؟

امروزه با فراگیر شدن وای فای و اپ ها ارتباطی، کمتر کسی در سفر به سیم کارت احتیاج پیدا می کند اما کشورهایی هستند که همچنان از وای فای آزاد و مجانی محدومند و ما برای نگه داشتن ارتباط خود باید از سیم کارت استفاده کنیم و اینجاست که برای انتخاب بهترین سیم کارت به راهنمایی احتیاج داریم. در این مطلب می خواهیم راه و روش انتخاب مناسب ترین سیم کارت را به شما بگوییم.

۱٫پیدا کردن سیم کارت ارزان

یک سیم کارت که تماس های ارزان تری نسبت به بقیه ارائه می دهد را شناسایی کنید.این هزینه باید مقرون به صرفه و کاملا منطقی باشد.

چه «سیم کارتی» برای سفر مناسب است؟

۲٫شناسایی هزینه های اضافی

برای انتخاب سیم کارت به هزینه های اضافی نگهداری هم توجه کنید.برخی از سیم کارت ها با توجه به اینکه هیچ استفاده ای هم از آن نشود،باز هزینه ای به عنوان شارژ باید پرداخت شود.

۳٫بررسی تعرفه ها

نرخ هزینه های را بپرسید و بدانید تا هنگام برقراری تماس حواستان به مدت زمان آن باشد تا بیخودی هزینه ای اضافی پرداخت نکنید.

۴٫شماره های محلی مناطق مختلف

پیش شماره های مخصوصی برای هر منطقه وجود دارد.مثلا برای تماس از چین به آمریکا این شماره با مناطق دیگر متفاوت است.پس هنگام خرید سیم کارت منطقه را در نظر بگیرید.شماره های محلی در دسترس برای هر منطقه متفاوت خواهد بود.حتی ممکن است با وارد کردن این شماره از تماس رایگان هم برخوردار شوید.

۵٫خرید به صورت آنلاین

بهترین و ساده ترین راه برای خرید سیم کارت خرید آن به صورت آنلاین و پرداخت از طریق کارتهای اعتباری می باشد.در این صورت نیاز به یادآوری پین نخواهید داشت.

منبع: کوله پشتی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *