هتل های زیبای شهر ایکاترینبرگ روسیه

هتل های زیبای شهر ایکاترینبرگ روسیه

شهر یکاترینبرگ در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه برای خیلی از گردشگران شناخته شد. این شهر دارای جاذبه های دیدنی خصوصا کلیساهای مشهوری مثل کلیسای در خون است. اما به هر حال اگر قصد سفر به این شهر را دارید حتماً راهنمای هتلهای آن را در این مقاله مطالعه کنید.

هتل Hyatt Regency

هتل Hyatt Regency

هتلهای شهر یکاترینبرگ:

هتل Hyatt Regency: هتلی ۵ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدماتی همچون استخر آب گرم، استخر سربسته، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و نگهداری نوزاد به همراه صبحانه است. این هتل اولین هتل در همه حوزه های خدماتی لوکس، رومانتیک، بیزینس و Spa در این شهر با هزینه اقامت شبی ۱۴۱ تا ۳۶۵ دلار می باشد.

هتل Vysotsky: هتلی ۵ ستاره با خدماتی همچون استخرسربسته، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است با هزینه اقامت شبی ۱۱۳ تا ۱۴۹ دلار می باشد.

هتل Novotel: هتلی ۵ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی است. هزینه اقامت در آن شبی ۷۵ تا ۱۰۵ دلار می باشد.

هتل Onegin: هتلی ۴ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی، مایکروویو به همراه صبحانه است که دومین هتل در همه حوزه های خدماتی لوکس، رومانتیک، بیزینس و خدمات Spa لقب گرفته است که هزینه اقامت در آن شبی ۶۱ تا ۱۰۶ دلار می باشد.

هتل Double tree by Hilton: هتلی ۴ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس و حمل و نقل فرودگاهی است که سومین هتل لوکس لقب گرفته است که هزینه اقامت در آن شبی ۶۵ تا ۱۱۲ دلار می باشد.

هتل Senator Business: هتل ۴ ستاره با خدماتی همچون رستوران، اینترنت و پارکینگ رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری است. این هتل به یازدهمین هتل لوکس بوده که هزینه اقامت در آن شبی ۴۷ تا ۷۸ دلار می باشد.

هتل Park Inn: هتلی ۳ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی و خدمات کودکان است و هزینه اقامت در آن شبی ۵۸ تا ۸۴ دلار می باشد.

هتل Emerald: هتلی ۳ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی، خدمات کودکان به همراه صبحانه است که اولین هتل با بهترین درجه خدمات به ازای هزینه دریافتی لقب گرفته است که هزینه اقامت در آن شبی ۴۱ تا ۶۵ دلار می باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *