بلک فرایدی ؛ روزی که همه سود می‌کنند

بلک فرایدی ؛ روزی که همه سود می‌کنند

ممکن است با شنیدن کلمات بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه یاد صف‌های طولانی برای خرید یا همهمه و شلوغی بیافتید. خب البته این تصور خیلی هم بعید نیست و در خیلی از فروشگاه‌ها این اتفاق میافتد. اما همیشه بلک فرایدی و تخفیف‌ها روی کالاهایی که در فروشگاه‌ها و مغازه‌های مختلف عرضه می‌شود، ارائه نمی‌شودو خیلی از شرکت‌ها هم روی خدماتشان تخفیف‌های باورنکردنی برای مشتریان ارائه می‌کنند. پس جمعه‌ی سیاه می‌تواند برای همه‌ی ما فرصت خوبی باشد.

تاریخ بلک فرایدی ۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ هم روز ۲۹نوامبر یعنی هشتم آذر ماه خودمان، جمعه سیاه برگزار می‌گردد. اما طبق تجربه‌ای که از سال‌های گذشته داریم از این موضوع مطلع هستیم که بعضی از فروشگاه‌ها چند روز قبل از شروع جمعه سیاه تخفیف‌هایشان را ارائه می‌کنند. در این میان گروهی دیگر از فروشنده‌ها تخفیف‌ها را هفته‌ی بعد از بلک فرایدی هم انجام می‌دهند.

پس اگر از طرفداران پروپاقرص جمعه سیاه هستید حواستان را جمع کنید و گوشتان را تیز کنید تا از زمان دقیق آغاز و پایان تخفیف‌ها آگاه شوید. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که معمولاً در روزهای بعد از جمعه سیاه تخفیف‌ها به اندازه‌ی همان روز نیست و حتی تا حدودی کاهش پیدا می‌کند.

بلک فرایدی

بلک فرایدی چه روزی است؟

جمعه سیاه روز خاصی از سال است. روزی که همه‌جا شلوغ می‌شود، خریدها به میزان اوج خود می‌رسند و ازدحام جمعیت در همه‌ی فروشگاه‌ها دیده می‌شود. تقریباً می‌شود گفت همه‌ی فروشگاه‌ها، سایت‌ها، شرکت‌ها و مغازه‌ها بیشترین میزان فروش در طول سال را در این روز تجربه می‌کنند. به‌غیر از فروشنده‌ها، خریداران هم در این روز از سود زیادی بهره می‌برند.

میزان سود خرید یا فروش در این روز به قدری قابل توجه است که هم فروشنده‌ها و هم مشتری‌ها از قبل برای بلک فرایدی برنامه‌ریزی می‌کنند. اما این روز فقط برای عاشقان خرید هیجان‌انگیز نیست! حتی کسانی که اهل  سفر هستند هم می‌توانند در این روز از تخفیف خدمات مسافرتی استفاده کنند که این یک فرصت استثنائی محسوب می‌شود.

این که باید برای بعضی از سفرها هزینه‌های بالایی بپردازید ممکن است شما را آزرده‌خاطر کند. از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل بگیرید تا خرید سوغاتی و هزینه‌های تفریح و خورد و خوراک. در بلک فرایدی می‌توانید برای همه‌ی این موارد تخفیف پیدا کنید. پس این تخفیف‌ها را نادیده نگیرید. در ایران هم خیلی از فروشگاه‌ها و سایت‌ها در این روز روی کالا یا خدماتشان تخفیف ارائه می‌دهند. البته بلک فرایدی در ایران به اندازه‌ی کشورهای دیگر معروف نیست.

آژانس مسافرتی سالیان سفر یکی از جاهایی است که در روز جمعه سیاه برای مسافرانش برنامه‌های خاص چیده است. به مناسبت بلک فرایدی چند سفر با قیمت‌های مناسب مهمان سالیان سفر هستید. تور استانبول و تور باکو از جمله این موارد هستند که برای آخر هفته برنامه‌ریزی شده‌اند. می‌توانید از طریق لینک‌های زیر این تورها را با جزئیات بیشتر ببینید:

تور باکو     تور استانبول

چه‌طور برای بلک فرایدی آماده شویم؟

مهم‌ترین نکته برای خریدهای روز جمعه سیاه این است که حتماً لیست خرید تهیه کنید. به این ترتیب از قبل برای خریدتان برنامه‌ریزی کرده‌اید و می‌دانید چه چیزی می‌خواهید. خرید از سایت‌ها در این روز می‌تواند خیلی راحت‌تر از فروشگاه‌ها باشد. چون در فروشگاه‌ها با ازدحام جمعیت مواجه می‌شویدو این برای خیلی‌ها خوشایند نیست. حالا اگر قصد خرید اینترنتی دارید باید سرعت عمل داشته باشیدو به‌خاطر حجم زیاد خریداران ممکن است خیلی سریع کالای مورد نظرتان به فروش برود.

بلک فرایدی

عجیب ترین روستاهای ایران که اسمشان را نشنیده‌اید!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *