سایت بوکینگ دات کام به روی ایران بسته شد!

سایت بوکینگ دات کام به روی ایران بسته شد!

سایت بوکینگ دات کام، در ایمیلی با عنوان «اطلاع فوری تیم بوکینگ دات کام به مناسبت برقراری دوباره تحریم‌های ایران» به صاحبان اقامتگاه‌های ثبت شده ایران در این شبکه، خبر داد که همه ارتباطات کاری فعلی و آینده این سایت با ایران قطع شده است.

چمدان : در این ایمیل آمده: بنابر نتیجه‌ای که هفته گذشته در مورد برقراری دوباره تحریم‌های ایران توسط دولت آمریکا گرفته شد، ما مجبور شدیم که رابطه تجاری‌ فعلی و آینده‌مان را با همه شرکای تجاری ایرانی‌مان متوقف کنیم. بنابراین مجبوریم به فعالیت‌های شما سریعاً پایان دهیم.
Urgent information from the Booking.com Team regarding the “Reinstatements Iran sanction program”
As a Result of Last week`s reinstatement of the Iran sanction program by the US government, we are forced to cease our business with all current and future Iranian partners. Therefore, we are required to end your registration activities with immediate effect.

مجله مثبت گردشگر نوشت:حالا کاربران این سایت زمانی که قصد جست وجوی اقامتگاهی در یکی از شهرهای ایران را داشته باشند، با این پیام رو به رو می‌شوند: «هیچ موردی یافت نشد، ما هیچ اقامتگاهی برای مقصد یا تاریخ انتخابی شما پیدا نکردیم، لطفا مقصد یا تاریخ دیگری را انتخاب کنید»
No Properties found. We didn`t find any accommodations for your selected destination and dates. Please try a different destinations or dates.

  •  این شبکه که پس از برجام فعالیتش را در ایران آغاز کرده بود، ۹۷ اقامتگاه ایرانی را در فهرست خود داشت. شهرهای مشهد (۲۴اقامتگاه)، یزد (۷اقامتگاه)، اصفهان (۱۲ اقامتگاه)، شیراز (۸ اقامتگاه) و تهران (۲۲ اقامتگاه) جزو مهمترین مقاصد گردشگران ایران در این شبکه بودند.
  • ایتالیا، فرانسه و اسپانیا سه کشوری هستند که بیشترین میزان اقامتگاه را در سایت بوکینگ دات کام دارند.
  • در معرفی این سایت نوشته شده: «هر که باشید، هر چه بخواهید، ما بهترین را برایتان داریم!»
    Whoever you are, whatever you want, we’ve got the perfect place for you
  • توضیحات بعدی این است که این شبکه بیشتر از ۵ میلیون خانه، آپارتمان، هتل و بهترین محل‌های اقامت را در ۲۲۸ کشور در فهرست خود دارد. بیشتر از ۷۰هزار نفر در ۱۹۸ دفتر بوکینگ دات کام در ۷۰ کشور دنیا مشغول به کارند و دفتر مرکزی این شبکه هم در آمستردام هلند است

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *