قطار گردشگری کویر راه‌اندازی شد | جزئیات قیمت، مسیر و ثبت نام

قطار گردشگری کویر راه‌اندازی شد | جزئیات قیمت، مسیر و ثبت نام

قطار گردشگری کویر راه‌اندازی شد و مسافران می‌توانند از همین هفته برای خرید این تور گردشگری ریلی اقدام کنند. این قطار گردشگری یک روزه، پنجشنبه هر هفته ساعت ۶ و ۲۰ دقیقه تهران را به مقصد کاشان ترک کرده و ساعت ۲۲ همان روز دوباره به ایستگاه راه آهن تهران برمی‌گردد.

مسافران این قطار بر اساس ثبت نام و خرید تور در قالب دو گروه گردشگری و طبیعت‌گردی تقسیم بندی می‌شوند تا تور گردشگری رسما پس از رسیدن به ایستگاه راه آهن کاشان آغاز شود.

گروه اول پس از رسیدن به ایستگاه قطار راه آهن با اتوبوس به سمت شهر نوش آباد که بزرگترین شهر زمینی است حرکت می‌کنند تا از «شهرزیرزمینی اویی» بازدید کنند. این گروه در ادامه از مسجد جامع و مناره سلجوقی و همچنین کویر ابوزید آباد بازدید می‌کنند. شهر اویی، یکی از حیرت‌انگیزترین و زیباترین شهرهای زیرزمینی جهان است.

گروه دوم نیز پس از رسیدن به ایستگاه قطار کاشان به بازدید خانه‌های تاریخی کاشان مانند بروجردی‌ها و طباطبایی‌ها می‌روند و پس از آن از باغ فین بازدید می‌کنند و در نهایت به کویر ابوزید آباد خواهند رفت.

هزینه این تور گردشگری ریلی یک روزه ۲ میلیون ۵۹۵ هزار ریال است. مسافران و گردشگران با پرداخت این مبلغ علاوه بر هزینه‌های بلیت رفت و برگشت قطار، اتوبوس و … از خدمات دیگری همچون پذیرایی صبحانه، نهار، شام، میان وعده و همچنین بیمه مسافرتی گروهی و انفرادی برخوردار می‌شوند.

متقاضیان سفر با قطار گردشگری کویر می‌توانند علاوه بر سایت رجا (www.raja.ir) از طریق سایر روش‌های فروش (تلفن ۱۵۳۹، نمایندگی‌های مجاز فروش و وب سرویس‌ها) برای تهیه بلیت اقدام کنند.

باغ دولت آباد ، بلندترین بادگیر جهان در نگین سبز کویر

کویر ابوزید آباد؛ آشنایی با مقاصد تورهای طبیعت گردی ایران

آشنایی با کویر سیاه کوه، یزد

منبع: چمدان

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *