آشنایی با برترین اپلیکشن‌های سفر

آشنایی با برترین اپلیکشن‌های سفر

با گسترش فناوری زندگی پیشرفت خوبی را داشته است و هروز با گسترش فناوری‌های نوین می‌توانید لت بیش‌تری را از زندگی و سفر تجربه کنیم. با وجود رشد چشمگیر فناوری‌ و به بازار آمدن اپلیکیشن‌های مختلف در زمینه‌های گوناگون، دیگر به راهنما و رهبر گردشگری هم نیاز نخواهید داشت؛ بهترین اپلیکیشن های سفر مانند یک راهنمای خوب به شما در سفر کمک خواهد کرد. در این مقاله از نظاره قصد داریم به‌معرفی برترین اپلیکشن‌های سفر بپردازیم.

Airbnb

اول از همه به سراغ یکی از اپلیکیشن های سفر محبوب در دنیا می رویم که نامش Airbnb است. این اپلیکیشن، مسافران را با افرادی که می خواهند اتاق، آپارتمان، خانه و دیگر اقامتگاه های خود را اجاره بدهند، آشنا می کنند. شما چه یک اقامت کوتاه مدت بخواهید و یا اقامتی بلند مدت در جایی داشته باشید، می توانید از طریق این اپلیکیشن اقامتگاه های مختلفی بیابید. در برخی از مکان ها، از طریق این اپلیکیشن می توانید در تورها، کلاس های مختلف، کارگاه ها و … نیز شرکت کنید.

اپلیکشن‌های سفر
اپلیکشن‌های سفر

Google Trips

اگر اپلیکیشن های گوگل را از جمله Maps، Calendar و Gmail را قبول دارید پس باید یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های سفری را به نام Google Trips در گوشی هوشمند خود ثبت کنید. این اپلیکیشن، اطلاعات دیگری را از دیگر سرویس های گوگل جمع کرده و به عنوان یک بسته سفری کوچک در اختیار شما می گذارد. برای مثال طبق اطلاعات پروازی که شما در تقویم گوگل ثبت کرده این، این اپلیکیشن حدس می زند که کجا می روید و بر اساس لوکیشن هایی که در گوگل مپ ثبت کرده اید، شما را در پیدا کردن جاذبه هایی که می خواهید ببینید، کمک می کند. در کشورهای اطراف ایران تور ترکیه، تور ارمنستان و تور آذربایجان استفاده از این اپلیکشن کمک شایانی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد.

Hopper

ین برنامه قیمت پروازها را دنبال می کند و با آپدیت هایی که می دهد به شما می گوید که وقت خرید است یا باید کمی بیشتر صبر کنید. چیزی که این برنامه را ارزشمند می کند، سطح جزییات آن است. برای مثال تنها به شما نمی گوید که باید صبر کنید بلکه تاریخی که بهتر است بلیط را تهیه کنید را نیز به شما خواهد گفت.

Hotel Tonight

برخی از ما از این که مسافرت های یک دفعه‌ای انجام دهیم ترس داریم، اما اگر شما از آن دسته افراد هستید که چمدانتان همیشه جمع است، این اپلیکیشن را حتما نصب کنید. برنامه Hotel Tonight متخصص پیدا کردن و فروش هتل های همان روز است که قیمت هایشان بسیار پایین تر از زمان های دیگر است. البته شما می توانید اتاقتان را از قبل هم رزرو کنید اما قیمت اتاق هایی که همان روز رزرو می شوند، ارزان تر است.

اپلیکشن‌های سفر
اپلیکشن‌های سفر

Viator

زمانی که به مقصدی سفر می کنید که نیازمند راهنمای خاصی است، این برنامه بسیار به کارتان خواهد آمد. Viator شما را با تورها و پکیج های مختلف از یک روزه گرفته تا چند روزه آشنا می کند. این را هم در نظر بگیرید کیفیت و کمیت تورها بسته به مقاصد مختلف، بسیار متفاوت است.

Wanderu

این اپلیکیشن یک موتور جستجوی مقایسه ایست که روش های حمل و نقلی که در بیشتر اپلیکیشن ها نادیده گرفته می شود را یعنی قطار و اتوبوس ارائه می دهد. البته Wanderu پرواز، اجاره ماشین و جستجوی هتل را هم دارد اما بیشتر کاربرد آن برای اتوبوس و قطار است و همین موضوع هم آن را از سایر رقبا جدا کرده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *