مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!

اینکه شغلی داشته باشید که به وسیله آن بتوانید جهانگردی کنید و دائما در سفر باشید می تواند یک رویای دست نیافتنی به نظر برسد اما در این مطلب می خواهیم شما را با  مشاغلی آشنا کنیم که اگر به آن ها مشغول شوید می توانید به این آرزویتان برسید. با نظاره همراه باشید.

نیازی نیست بسیار پولدار باشید تا به چندین کشور سفر کنید، گاهی با علاقه و پشتکار هم می شود این کار را انجام داد. در ادامه با مشاغلی آشنا می شوید که اگر بخواهید آن ها را به بهترین نحو انجام دهید باید به سفر بروید و به قول معروف جهانگرد شوید.

 

مهماندار هواپیما

یکی از بهترین و ارزانترین انتخاب ها برای سفرهای همیشگی مهمانداری هواپیما می باشد. افرادی که در این شغل مشغول به کارند معمولا در آسمان به سر می برند اما گاهی هم می توانند چندساعتی را در شهرهای مقصد استراحت کنند و از سفرشان لذت ببرند. برخی از خطوط هواپیمایی هم به مهماندارها و خانواده هایشان تخفیف های خوبی می دهند و به این وسیله آن ها می توانند به هوراه خانواده خود سفری مقرون به صرفه داشته باشند. معمولا مهماندارها سالهای فعالیت خود به کشورها و شهرهای مختلفی سفر می کند، پس یک انتخاب هوشمندانه برای عاشقان سفر است.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
مهماندار هواپیما

 

خدمه کشتی کروز

اگر به سفرهای دریایی طولانی علاقه مندید توصیه می کنیم حتما به این شغل فکر کنید. کشتی های کروز روزها و گاهی هفته ها روی آب در حرکتند و گاهی هم به شهرهای ساحلی مختلف می روند و در طول مسیر می توانید چندین مقصد جذاب را ببینید. خدمه کشتی های کروز دسته بندی های مختلفی دارند، از خواننده گرفته تا آشپز و نظافتچی و…

با توجه به گفته های بالا یکی انتخاب مناسب برای هر مهارتی می باشد و می تواند هم سفر کنید و هم درآمد کسب کنید.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
خدمه کشتی کروز

کار در اقامتگاه ها

همه ما می دانیم که گران ترین بخش سفر را هزینه اقامت در هتل ها و اقامتگاه ها تشکیل می دهد. بعضی از این اقامتگاه ها مخصوصا در شهرهای شلوغ تر به علت حجم فعالیت هایشان حاضرند در ازای انجام کارهایشان به شما اقامت رایگان ارائه بدهند. تصورش را بکنید که در طول یک سفر چقدر از هزینه هایتان کاهش خواهد یافت و در واقع بخش اصلی و پر هزینه سفرتان را حذف کرده اید.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
کار در اقامتگاه‌ها

 

آموزش انگلیسی

به زبان انگلیسی مسلط هستید؟ شما بسیار خوش شانسید! تقاضا برای زبان انگلیسی در تمام دنیا در حال رشد است و شما می توانید از این را پول در بیاورید. با سفر کردن به هر جایی از دنیا می توانید به افرادی که به یک شخص انگلیسی زبان نیاز دارند کمک کنید و در عوض پول بگیرید و هزینه سفرتان را در بیاورید و حتی پس انداز هم داشته باشید! بسیاری از افرادی که به کشورهای مختلف سفر می کنند انگلیسی ضعیفی دارند و نمی توانند به صورت مسلط به این زبان صحبت کنند و دقیقا این موقعیتی است که شما باید به دنبال آن باشید.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
آموزش انگلیسی

 

عکاسی

عکاسی از آن شغل هایی است که شما را مجبور به سفر می کند. پیش ترهای کسب درآمد از عکس مقداری سخت بود اما در حال حاضر با ظهور شبکه های اجتماعی و اینترنت شما می توانید عکسهایتان را به هرکسی بفروشید و از آن ها کسب درآمد داشته باشید. همچنین می توانید نمایشگاهی از آثارتان را برپا کنید و از همین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات استفاده کنید.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
عکاسی

 

کارمند بخش خارجی

بسیاری از شرکت ها و موسسات وجود دارند که شعبه ها و نمایندگی هایی در کشورهای مختلف دارند. شما می توانید با کار در شعبه ها و نمایندگی های این شرکت ها در کشورهای مختلف مشغول به کار شوید و کسب درآمد کنید. البته این کسب درآمد هم مانند شغل های قبلی با سفر و جهانگردی همراه است.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
کارمند بخش خارجی

 

راهنمای تور

این شغل نیاز به مهارت بالایی در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارد و باید راجع به مکان هایی که می خواهید به دیگران نشان بدهید اطلاعات کافی داشته باشید اما به زحمتش می ارزد زیرا شما با کسب چنین مهارتی می توانید به بسیاری از مقاصد توریسی سفر کرده و جهانگردی کاملی را تجربه کنید.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
راهنمای تور

 

آژانس مسافرتی

هرکسی که می خواهد سفر کند حتما گذرش به آژانس های مسافرتی می خورد زیرا خدمات این آژانس ها برای راحتی و آسایش سفر مسافران بسیار مناسب هستند و در واقع سفر را برای همه آسان تر می کنند. حالا فکرش را بکنید اگر خودتان یک آژانس مسافرتی داشته باشید چقدر سفر کردن برایتان آسان تر می شود. یک آژانس مسافرتی از تمام موارد و نکات سفر باید اطلاعات کافی داشته باشد و در کل می تواند به صورت حرفه ای تر سفرها را برنامه ریزی کند.

مشاغلی که شما را جهانگرد می کنند!
آژانس مسافرتی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *