لوکس‌ترین ماشین‌ها را با قیمتی عالی مناسب اجاره کنید.

لوکس‌ترین ماشین‌ها را با قیمتی عالی مناسب اجاره کنید.

شما هم در سفر از رفت و آمد با تاکسی و سر و کله زدن با مردمی که زبانشان را به خوبی نمی‌دانید خسته می‌شوید؟ دلتان برای ماشین‌تان تنگ می‌شود؟ دوست دارید جاده‌‌های بین شهری را خودتان رانندگی کنید؟ موسیقی مورد علاقه‌تان را بگذارید و از مناظر اطراف نهایت استفاده را ببرید؟ دوست دارید سفرتان را پر از ماجراجویی کنید اما فکر می‌کنید دست و بالتان بسته است؟ ما برای شما خبر خوبی داریم. شما هرجا که باشید با این اپلیکیشن می‌توانید راننده خودتان باشید. اگر از شنیدن این خبر خوشحال شدید با ما همراه باشید تا درباره آن بیشتر بدانید.

Turo

اگر به یاد داشته باشید در وبلاگ‌مان در مورد airbnb صحبت کردیم. این اپلیکیشن به ما این امکان را می‌داد که خانه‌ای لوکس با قیمت مناسب پیدا کنیم. تورو هم چیزی مانند همین است، به هنگام سفر هم می‌توان اتومبیل داشت،شما با هر بودجه‌ای می‌توانید اتومبیلی کرایه کنید و خودتان راننده‌ی خودتان باشید. تورو امکان دیگری هم دارد با تورو می‌توانید درآمد کسب کنید. به این صورت که اطلاعات ماشین‌تان را در اختیار سایت قرار می‌دهید و از این طریق ماشین خود را کرایه می‌دهید.

چرا تورو؟

    1. برای هر مقصد و بودجه‌ای، صدها اتومبیل منحصر به فرد وجود دارد.

 

    1. ۳۵ درصد از روش‌های سنتی برای شما ارزان‌تر است.

 

    1. کار با این اپلیکیشن بسیار راحت است.

 

    1. به سرعت و کم تر از ۸ ساعت جواب درخواست شما داده می‌شود.

 

    1. علاوه بر این که اطلاعات هر خودرو به طور کامل در اختیار مسافر قرار می‌گیرد نظرات مسافرانی که از آن خودرو استفاده کرده‌‌اند آورده شده تا مسافران بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

 

 چطور اعتماد کنیم؟

۱٫ این شرکت بیمه‌ای را جهت محافظت ماشین از آسیب فیزیکی و دزدی در نظر گرفته است.

۲٫ هر مسافر روی صفحه‌های نمایش دیده می‌شود بنابراین مالکان می‌توانند به راحتی ماشین خود را به مسافر بسپارند.

۳٫ یک تلفن اضطراری ۲۴ ساعته پاسخگوی مسافران و مالکان است.

۴٫ هر کاربر یک پروفایل دارد که از سوی صاحبان سایت صلاحیت آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

آیا در ایران قابل استفاده است؟

خوشبختانه این اپلیکیشن در کشور ایران قابل دسترس است اما هنوز شناخته شده نیست به همین خاطر هنگامی که لوکیشن را روی کشور ایران تنظیم می‌کنیم گزینه‌ای یافت نمی‌شود.

چطور با turo کار کنیم؟

خوشبختانه کار با تورو بسیار راحت است. مرورگر را باز کنید تورو را سرچ کنید. در صفحه باز شده سه گزینه پیش رو دارید. با ایمیل، فیس بوک یا گوگل می‌توانید وارد سایت شوید.

امکان ورود به سایت از طریق ایمیل.

وارد این صفحه که شدید،درست پایین صفحه روی گزینهRent a car کلیک کنید. اسم شهر و زمان مورد نظرتان را وارد کنید.

در این صفحه اسم شهر و زمان مورد نظرتان را وارد کنید.

این صفحه ماشین‌های متعددی را نمایش می‌دهد که شما می‌توانید بسته به بودجه‌تان از هیوندا تا تسلا انتخاب کنید. گوشه سمت چپ گزینه‌ price برای تعیین قیمت گذاشته شده است.

نمایش اطلاعات مربوط به ماشین‌ها.

روی ماشین مورد نظرتان کلیک کنید خوشبختانه تمام اطلاعات مربوط به ماشین‌تان از مشخصات ظاهری آن بگیرید تا تعداد سفرهایی که با این ماشین صورت گرفته است در این صفحه دیده می‌شود. اینجا می‌توانید از نظرات مسافران استفاده کنید. مشخصات مالک ماشین را با یک عکس پروفایل می‌توانید گوشه سمت راست ببینید.

نمایش نظرات دیگر مسافران درباره ماشین‌ها

یک مستطیل سبز رنگ گوشه سمت راست صفحه دیده میشود روی آن کلیک کنید. اینجا باید یک پروفایل بسازید.اول یک عکس آپلود کنید، بعد اطلاعات دقیق گواهی‌نامه‌تان را اضافه کنید.

امکان ساختن یک پروفایل برای اجاره ماشین.

 کاربردها:

شما می‌توانید بهترین اتومبیل‌ها را با قیمتی مناسب کرایه کنید. هم‌چنین اگر به فکر کسب درآمد از اتومبیل‌تان هستید این سایت به کار شما می‌آید. برای این کار باید روی گزینه list your car در پایین صفحه کلیک کنید و اطلاعات ماشینتان را در اختیار مسافران قرار دهید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *