هتلهای شهر سارانسک کشور روسیه میزبان ایران و پرتغال در جام جهانی

هتلهای شهر سارانسک کشور روسیه میزبان ایران و پرتغال در جام جهانی

شهر سارانسک در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه میزبانی بخشی از مسابقات فوتبال است. برای ما ایرانیها این شهر همیشه یادآور خاطره بازی با پرتغال خواهد بود. حال اگر قصد سفر به این شهر را دارید حتماً راهنمای هتلهای این شهر را بخوانید تا آسایش و آرامش قبل از مسابقه را در انتخاب دلخواه خود تجربه کنید.

البته ذکر این نکته ضروری است که شهر سارانسک هتلهای زیادی به نسبت سایر شهرهای میزبان مسابقات جام جهانی ندارد. اگر شما اهل سفر باشید حتماً می‌دانید که در هر شهر به غیر از هتلها، اقامتگاههایی صرفاً برای خوابیدن و صبحانه خوردن نیز وجود دارد که می‌توانید در صورت نیاز از خدمات آن‌ها بهره ببرید که از لحاظ اقتصادی نیز بعضا بسیار متناسب می‌باشند.

هتل Admiral

هتل Admiral: هتلی ۴ ستاره با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان،استخر سرپوشیده، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، مرکز ورزشی، Spa به همراه صبحانه است. هزینه اقامت شبی ۴۶ تا ۸۰ دلار می باشد.

هتل Meridian: هتلی با تعداد اتاقهای اندک و ۳.۵ ستاره با خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، خشکشویی، اتاق جلسات، حمل و نقل فرودگاهی و خدمات کودکان به همراه صبحانه است. این هتل اولین هتل لوکس در این شهر لقب گرفته است و هزینه اقامت شبی ۸۳ تا ۱۳۴ دلار می باشد.

هتل Park: هتلی ۳ ستاره با خدمات رستوران، خشکشویی به همراه صبحانه است. این هتل با تعداد اتاقهای محدودش محیطی خلوت و آرام را به شما هدیه خواهد داد که هزینه اقامت در آن شبی ۶۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد.

هتل Saransk: هتلی ۳ ستاره است که خدماتی همچون رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، اتاق جلسات و کنفرانس، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری را دارا می‌باشد. هزینه اقامت در آن شبی ۳۰ تا ۶۰ دلار می باشد.

هتل Makarovskaya: هتلی خلوت با تعداد اتاقهای محدود است که محیطی دنج را به شما ارائه می‌دهد. خدمات این هتل شامل رستوران و اینترنت رایگان است و هزینه اقامت در آن شبی ۲۶ تا ۶۹ دلار می باشد.

هتل Mirta: هتلی ۳ ستاره و خلوت با تعداد اتاقهای محدود است که محیطی دنج را به شما ارائه می‌دهد و هزینه اقامت در آن شبی ۴۰ تا ۵۶ دلار می باشد.

هتل Rassvet: هتلی ۱ ستاره با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، خشکشویی، حمل و نقل شهری، خدمات کودکان به همراه صبحانه است و هزینه اقامت در آن شبی ۲۳ تا ۳۵ دلار می باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *