دوشنبه دوم دی ماه خط جدید هواپیمایی وارش به مقصد بیشکک، پایتخت قرقیزستان آغاز به کار می‌کند.

دوشنبه دوم دی ماه خط جدید هواپیمایی وارش به مقصد بیشکک، پایتخت قرقیزستان آغاز به کار می‌کند.

چندی پیش در نشست خبری که با حضور وزیر حمل و نقل ایران و قرقیزستان برگزار شد، درمورد راه‌اندازی کانال‌های مالی ویژه ایران و رابطه دو جانبه صحبت‌هایی ردوبدل شد. همچنین در این نشست وزیر حمل‌ونقل قرقیزستان از برقراری خط پرواز هوایی تهران – بیشکک با همکاری هواپیمایی وارش خبر داد.

وی با بیان این که قرار است این ایرلاین ایرانی (وارش) در هفته دو پرواز برای دسترسی بهتر تاجران و گردشگران بین این دو کشور برقرار کند، افزود: در صورت افزایش میزان تقاضا امکان پرواز از بیشکک به سایر شهرهای ایران هم وجود دارد.

امروز ۱۹ام آذر ماه، هواپیمایی وارش در صفحه‌ی اینستاگرام خود خبر آغاز پروازهای هواپیمایی وارش به مقصد بیشکک قرقیزستان را منتشر کرد. بر اساس این خبر از روز دوشنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۸ پروازهای ایرلاین وارش از تهران به مقصد پایتخت قرقیزستان یعنی شهر بیشکک برقرار خواهد شد. متن این خبر را در ادامه مشاهده می‌کنید:

«به آگاهی هم‌میهنان عزیز می‌رساند در راستای توسعه‌ی مسیرهای پروازی خارجی هواپیمایی وارش، از روز دوشنبه دوم دی ماه ۱۳۹۸ پروازهای این شرکت به مقصد بیشکک پایتخت کشور قرقیزستان آغاز خواهد شد.

پروازهای رفت روزهای دوشنبه ساعت ۴ صبح و از مسیر تهران (فرودگاه امام خمینی) – دوشنبه (تاجیکستان) – بیشکک (قرقیزستان) انجام خواهد شد. این پرواز در ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه صبح به وقت تهران (۱۲:۵۵بهوقت محلی) از بیشکک پرواز و در ساعت ۱۳:۱۵ به وقت تهران در فرودگاه امام خمینی به زمین خواهد نشست.»

پرواز تهران بیشکک هواپیمایی وارش

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *