بهترین هتل های شهر روستوف کشور روسیه

بهترین هتل های شهر روستوف کشور روسیه

شهر رستو-آن-دان که یکی دیگر از شهرهای مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه می‌باشد برای خیلی از گردشگران نام آشنا نیست. این شهر دارای هتلهای متعدد با خدمات متفاوت است که اگر قصد گذارن وقت در بین مسابقات تیم ملی کشورمان دارید، خالی از لطف نیست از این شهر نیز دیدن فرمایید و مسلماً اولین چیز آگاهی از هتل متناسب برای شما است که در این مقاله بهترین هتل های شهر روستوف کشور روسیه را معرفی کنیم.

هتل Attache شهر روستوف

هتل Attache شهر روستوف

هتلهای لوکس روستوف:

هتل Mercure: هتلی ۴ ستاره و اولین هتل لوکس شهر با خدماتی همچون رستوران، اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس است. هزینه اقامت شبی ۹۲ تا ۱۴۴ دلار می باشد.

هتل Attache: هتلی ۴ ستاره و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ و دومین هتل لوکس شهر با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، تهویه مطبوع، نگهداری نوزاد، خشکشویی، حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری با هزینه اقامت شبی ۶۲ تا ۱۱۳ دلار می باشد.

هتلBellagio: هتل ۴ ستاره، اولین هتل خدمات Spa، سومین هتل لوکس شهر و منتخب گردشگران سال ۲۰۱۷ با خدماتی همچون استخر، رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، خدمات کودکان، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. هزینه اقامت در آن شبی ۶۵ تا ۸۸ دلار می باشد.

هتلCongress Don-Plaza: هتل ۴ ستاره، دومین هتل خدمات Spa و چهارمین هتل لوکس شهر با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس، مایکروویو و حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. هزینه اقامت در آن شبی ۷۶ تا ۱۰۶ دلار می باشد.

هتل Residentsiya: هتل ۴ ستاره، سومین هتل خدمات Spa و پنجمین هتل لوکس شهر با خدمات رستوران، استخر، اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، خدمات کودکان، نگهداری نوزاد، خشکشویی، اتاق جلسات و کنفرانس و حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. هزینه اقامت در آن شبی ۸۲ تا ۱۵۵ دلار می باشد.

هتل Donskaya Roscha Park: هتل ۴ ستاره، چهارمین هتل خدمات Spa و نهمین هتل لوکس شهر با خدمات رستوران، پارکینگ و اینترنت رایگان، مرکز ورزشی، Spa، تهویه مطبوع، خدمات کودکان، کارمندان چند زبانه، خشکشویی، اتاق جلسات و حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. هزینه اقامت در آن شبی ۶۲ تا ۸۴ دلار می باشد.

مناسبترین هتلهای روستوف:

هتل Don Kikhot: هتل ۳ ستاره  با خدمات پارکینگ و اینترنت رایگان، رستوران، تهویه مطبوع و حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. این هتل ملقب به ارائه خدمات متناسب با هزینه دریافتی است که هزینه در آن شبی ۳۶ تا ۵۴ دلار می‌باشد.

هتل Park City Rose: هتل ۴ ستاره  با خدمات اینترنت رایگان، رستوران، اتاق جلسات، تهویه مطبوع و حمل و نقل فرودگاهی به همراه صبحانه است. این هتل ملقب هشتمین هتل لوکس شهر و ارائه خدمات متناسب با هزینه دریافتی است که هزینه اقامت در آن شبی ۴۱ تا ۸۶ دلار می‌باشد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *