زیباترین سواحل دنیا

زیباترین سواحل دنیا

انتخاب زیباترین سواحل جهان درست شبیه به این است که بخواهیم زیباترین ستاره را از میان مجموعه ستارگان کهکشان راه شیری انتخاب کنیم. ولی سختی این انتخاب ما را از تلاش کردن باز نمی‌دارد. پس ای دوست‌داران دریا و خورشید با نظاره همراه شوید در این تلاش نفس‌گیر تا شما را با برخی از زیباترین سواحل جهان آشنا کنیم.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

ساحل خلیج رملا (Ramla) در مالتا مالتا به خاطر مناظر شگفت انگیز و آب و هوای خیلی خوب و فرهنگ غنی اش، یکی از شناخته شده ترین مناطق در بین توریست هاست. ساحل خلیج رملا به دلیل ماسه های طلایی و قرمز رنگش مشهور است و علاوه بر این، حیات گیاهی و جانوری کمیابی هم در آن وجود دارد.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

ساحل Prince Edward در کانادا اگر فکر می کنید افرادی که در کنار دریا زندگی می کنند، به آن عادت کرده اند و دیگر چندان برایشان هیجانی ندارد پس احتمالا تا حالا به جزیره پرنس ادوارد در کانادا نرفته اید. این جزیره ی کوچک اما زیبا، به خاطر خاک قرمز رنگ و شن های خاص گردی که دارد معروف است.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

جزیره ی بندر (Harbour) در باهاما اگر فکر می کنید آبهای فیروزه ای رنگ باهاما نمی توانند از این زیباتر باشند، کافی است فکر کنید ترکیب آن در کنار شن های صورتی رنگ تا چه حدی فوق العاده می شود و همین شن ها هستند که این جزیره را منحصر بفرد کرده اند. جزیره بندر در باهاما به اندازه ای زیبا هست که دوست داشته باشید تمام مدت تعطیلات را در آن فقط روی شن ها و زیر آفتاب لم دهید اما اگر دنبال چیز بیشتری هستد، بد نیست بدانید که این منطقه دارای یک سایت جهانی غواصی هم هست.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

ساحل Vik در ایسلند اگر به شن های روشن علاقه یا ندارید، شاید شن های ساحل Vik در ایسلند بتواند راضی تان کند! Vik در ساحل جنوبی ایسلند واقع شده است و صخره های بلندی که از فوران کوه های آتش فشانی بوجود آمده اند، علاوه بر شن های سیاه رنگ، یکی دیگر از جذابیت های این جزیره است. Vik در فصل های مختلفی از سال، جایگاه مرغ های دریایی امی شود. موج های دریا در این منطقه بسیار خشن و قوی هستند بنابراین باید احتیاط کرد.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

ساحل چیرالی در ترکیه در طول سفر با تور ترکیه ، با حدود یک ساعت رانندگی به سمت خارج از آنتالیا، ساحلیست که آن را می توان بین بهشت و زمین خواند.  ساحل چیرالی بی اغراق جهانیست جدا از دنیای زمینی. در ساحل زیبای چیرالی از زیبایی بهشتی طبیعی از تفریحات متنوع، غذا ها و نوشیدنی های خوشمزه با قیمتی مناسب لذت ببرید. و اما جاذبه های ساحل چیرالی در اینجا به اتمام نمی رسد، در انتهای ساحل، در اطراف اُلیمپسُن – Olympos، به بازدید از بقایای شهر باستانی لیکیا بروید و عکس های سلفی زیبا با این شهر تاریخی اسرار آمیز بگیرید.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

ساحل باتومی در گرجستان باتومی یک شهر ساحلی محسوب می‌شود که در کنار دریای سیاه واقع شده است و هرساله پذیرای هزاران گردشگر از اقصی نقاط دنیا می‌باشد. یکی از ساحل‌های باتومی که بسیار عجیب و منحصر به‌فرد است، ساحل مغناطیسی یا سحرآمیز است که در ۶۰ کیلومتری آن واقع شده است. در اکثر بخش‌های ساحل چتر و استراحت‌گاه وجود دارد که برای ریلکس کردن بهترین گزینه به‌شمار می‌آید. در نزدیکی ساحل هتل‌های باتومی وجود دارند که خدمات بی‌نظیری را در اختیار مسافران تور گرجستان قرار می‌دهند.

زیباترین سواحل دنیا
زیباترین سواحل دنیا

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *