معرفی ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

معرفی ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

خیلی ها ممکن است به مناطق زیبای جهان با تفریحات متنوع فکر کنند و بعضی هم در این فکر هستند که چند روزی به جایی بروند که بتوانند غذای خوشمزه و خوب میل کنند. اما در این دنیا دو دسته آدم هست، آدم های ماجراجو و غیر ماجراجو!بعضی از افراد دنبال ماجراجویی در سفر هستند و دوست دارند تا سطح آدرنالین بدنشان را بالا ببرند. در این مقاله از نظاره قصد داریم به معرفی ترسناک‌ترین مکان‌های جهان بپردازیم.

دخمه مردگان پاریس، فرانسه

ترسناک‌ترین مکان‌های جهان
ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

فرانسه یک کشور پر از رمز و راز است که می‌توان گفت آینده تیره‌وتاری دارد. دخمه مردگان پاریس که یکی از ترسناک‌ترین مکان‌های جهان است در این کشور وجود دارد. در زیر خیابان‌های سنگ‌فرش پاریس دخمه و کانال‌های مختلف دیده می‌شود. قسمت ترسناک ماجرا این است که در این تونل‌ها حدود ۶ میلیون جسد مرده وجود دارد. البته این اجساد بقایای قتل و خونریزی نیستند بلکه به دلیل کمبود مکان برای خاک‌سپاری اجساد خود را در دخمه‌های زیر خیابان دفن کرده‌اند. این مکان اکنون به یک مکان توریستی تبدیل شده و با دیدن از آن می‌بینید که اسکلت‌ها به شما زل زده‌اند.

بیمارستان هلینگلی، ساسکس

ترسناک‌ترین مکان‌های جهان
ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

یک مکان متروک ترسناک که عده کمی جرئت می‌کنند به آنجا بروند. بیمارستان هلینگلی (Hellingly) در ساسکس انگلستان یک بیمارستان معمولی نیست بلکه تکه‌ای از جهنم است. حدود بیش از ۹۰ سال در قرن بیستم این بیمارستان یک تیمارستان بود که بیماران را در آنجا شوک الکتریکی یا لوبوتومی می‌کردند. در سال ۱۹۹۴ این مکان پس از حدود یک قرن شکنجه و آزار بسته شد و امروز یک منطقه متروک است. این مکان توریستی نیست و حتی برای افراد بومی هم ترسناک است. دلیلش هر چه که باشد این مکان بسیار ترسناک است.

جزیره عروسک‌ها، مکزیک

ترسناک‌ترین مکان‌های جهان
ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

تصویر کاملاً گویاست. مکزیک کشوری پر از فرهنگ و رسوم مختلف است بااین‌حال برخی از آن‌ها بسیار ترسناک هستند. جزیره عروسک‌ها چنین مکان ترسناکی است که بیماران قلبی اجازه ورود به آن را ندارند. در این مکان صدها عروسک روی درخت و زمین قرار دارند. این عروسک‌ها توسط مردی به نام جولین سانتانا باررا و به یاد دخترش که در این مکان غرق شد ساخته شده است. بدتر اینکه او چند سال بعد دیوانه شد و خودکشی کرد. در این جزیره احساس می‌کنید کسی شما را نگاه می‌کند و این حس واقعاً وحشتناک است.

جنگل هویا، ترانسیلوانیا

ترسناک‌ترین مکان‌های جهان
ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

این مکان از هرجای دیگر ترسناک‌تر است. این مکان در قرون‌وسطی جنگل دراکولا نامیده می‌شد،، پس چه انتظاری می‌توان از آن داشت؟ این جنگل (Hoia) را بدشوم می‌دانند و با رفتن به آنجا اتفاقات بد برایشان رخ می‌دهد و احساس می‌کنند کسی در حال نگاه کردن به آن‌هاست. همچنین درختان به شکل عجیبی رشد می‌کنند و هیچ‌چیزی در خاک آن نمی‌روید. آیا جرئت دارید به این جنگل قدم بگذارید؟

 کابایان، فیلیپین

ترسناک‌ترین مکان‌های جهان
ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

اگر تصور می‌کنید اولین بار مصری‌ها مردگان خود را مومیایی می‌کردند اشتباه کرده‌اید. ملت‌های مختلفی به مومیایی کردن پرداخته بودند که یکی از آن‌ها فیلیپینی‌ها بودند. اگر می‌خواهید مومیایی‌های واقعی را ببینید به کابایان (Kabayan) بروید. در اینجا غارهای ساخته شده دست بشر وجود دارد که ممکن است در آن‌ها گم شوید و هر کدام از آن‌ها پر از مومیایی است. بدترین قسمت این است که این مومیایی‌ها به‌خوبی نگهداری شده‌اند واقعاً زیبا هستند.

مثلث برمودا، اقیانوس اطلس شمالی

ترسناک‌ترین مکان‌های جهان
ترسناک‌ترین مکان‌های جهان

شاید همه شما درباره مثلث برمودا چیزهایی شنیده باشید اما آیا می‌دانستید در زیر اقیانوس مثلث برمودا هرم‌های کریستالی وجود دارد؟ یافته‌های اخیر نشان داده که در کرانه کوبا و در عمق ۲۰۰۰ متری زیر اقیانوس اهرام کریستالی وجود دارد. این اهرام شبیه اهرام مصر هستند و به دلیل موقعیت جغرافیایی‌شان توسط دانشمندان نادیده گرفته شده‌اند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *