سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد

سینا درخشنده سفیر پروژه گردشگری جام جهانی فوتبال شد

سینا درخشنده با اجرای دو کنسرت در استان بوشهر و حضور در این شهر، توانست عنوان سفیر پروژه گردشگری جام جهانی ۲۰۲۲ شود. به مناسبت برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، پروژه‌ای بین دو کشور ایران و قطر راه‌اندازی شده که “بوشهر توریست ۲۰۲۲” نام دارد. از آن‌جایی که بین شهرهای ایران، بوشهر کمترین فاصله‌‎ی دریایی و هوایی را با قطر دارد، قرار است که بار بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال را به دوش بکشد.

سینا درخشنده برای اولین بار در شهرستان “دیلم” استان بوشهرکنسرت اجرا کرد و در تاریخ این شهرستان به عنوان نخستین کنسرت ثبت شد. پس از این اجرا فرماندار شهرستان دیلم با تشکر و قدردانی از سینا درخشده گفت: سینا درخشنده در این شرایط اجتماعیِ کشور، شور و نشاط را به میان مردم دیلم آورده است و بی‌شک نشاط اجتماعی نیاز مهمی است که این روزها بیشتر از هر زمانی وجودش برای جامعه لازم است؛ بنابراین برگزاری کنسرت‌های سالم و مفید در شهرهای کوچک کشور نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی خواهد داشت.

درخشنده در شهر بوشهر هم یک اجرای دیگر داشت و همان‌جا از سوی استانداری به عنوان سفیر پروژه ملی بوشهر توریست ۲۰۲۲ برگزیده شد. از هم اکنون اهالی و مسئولین بوشهری در تلاشند تا زیرساخت‌های لازم برای پروژه بوشهر توریست ۲۰۲۲ را آماده کنند.

شیراز در چند قدمی ثبت جهانی شدن

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *