۱۰ شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی

۱۰ شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی

زمانی که تصمیم می گیریم به سفر برویم، فهرست های متفاوت و رنگارنگی را در مجلات و سایت های مختلف میتوانیم پیدا کنیم، اما ایندفعه فهرستی در مقابل شما قرار دارد که احتمالا دوست داشته باشید به همه موارد آن سفر کنید!

 

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۱- پارک سیتی، یوتا، آمریکا

دو پیست اسکی، کوه های مرتفع و زیبا و شهری کوچک در مقابل شماست. منابع طبیعی این شهر از نقاط جذاب آن است، تا حدی که به راحتی میتوانید تعدادی گوزن را کنار خود ببینید!

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۲- برمودا

تقریبا هر موقع از سال که به برمودا بروید بقایق های بادبانی بسیار زیبا مواجه خواهید شد. البته در طول سال مسابقات زیادی هم برای قایق رانها برگزار می کنند که می تواند صحنه ای دیدنی باشد. البته اگر با این ها سرگرم نمی شوید می توانید از رستوران های بسیار خوب و فراوان بمودا استفاده کنید و لذت سفرتان را دوچندان کنید.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۳- رم، ایتالیا

کلیساها و بناهای تاریخی فراوان رم آن را به یکی از رویایی ترین و جذابترین مقاصد گردشگران تبدیل کرده است. البته فستیوال ها و جشن های سالانه زیادی در آن برگزار می شوند که میتوانید سفر خود را با وقوع یکی از آنها تنظیم کنید و خاطره ای به یاد ماندنی برای خود ثبت کنید.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۴- لوس کابوس، مکزیک

لوس کابوس با آب و هوای دل پذیر و مناظر رویاییش میتواند مقصد بعدی شما باشد. هتل های تازه تاسیس، رستوران ها و استراحتگاه های ساحلی دنج و زمین های گلف و… در انتظار شما هستند.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۵- پاریس، فرانسه

در کمتر لیستی می شود نام پاریس را ندید! این شهر پس از تجربه کردن حملات تروریستی در سال ۲۰۱۵ هنوز هم جذابیت خود را دارد شهر نور همان شهر نور قبل است. با گذراندن مدتی در این شهر میتوانید به تعدادی از رویاهایتان جامه عمل بپوشانید.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۶- تایلند

با مناظر زیبا و آب و هوای گرمسیری آسیا، تایلند همیشه در طول سال مسافران زیادی را میزبانی می کند. هروقت اراده کنید می توانید در این کشور خوش بگذرانید.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی

۷- پارک ملی گرند کنیون، آمریکا

پارک های ملی آمریکا همیشه زبانزد هستند اما پارک ملی گرند(گراند) کنیون همیشه بیشتر از بقیه درخشیده است. این پارک با شرایط زمین شناسی منحصر به فردی که دارد برای اغلب گردشگران محصور کننده است.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۸- نشویل، آمریکا

در این شهر به هرکجا که بروید صدای موسیقی شنیده می شود اما دلیل اصلی رفتن گردشگران به آن، جمع شدن آشپزهای مختلف از سرار جهان و برگزاری جشنواره ایست که در تصویر هم مشاهده می کنید. با سفر در زمان مناسب میتوانید انواع غذاهای بین المللی را تست کنید.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی۹- سان آنتونیو، تگزاس، آمریکا

سان آنتونیو تاریخی ترین شهر ایالت تگزاس در آمریکا است. به دلیل شباهت آب و هوایی این منطقه به ایران، تعداد زیادی ایرانی در این شهر زندگی می کنند.

 

10 شهر رویایی برای سفر در سال جدید میلادی

۱۰- تایپه، تایوان

تایپه مرکز فرهنگی، سیاسی و تکنولوژی تایوان است. این شهر در حال تبدیل شدن به یکی از مراکز آشپزی و هنری است و در سال جدید میتوان انتظار برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های مختلف هنری در آن را داشت.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *