خرید وسایل ورزشی در استانبول

خرید وسایل ورزشی در استانبول

استانبول از جمله شهرهای توریستی محسوب می شود که هرساله پذیرای هزاران گردشگر خارجی از اقصی نقاط جهان است. در این شهر جاذبه‌های گردشگری فراوانی قرار گرفته است که گشدرگان را حیرت زده می‌کند. در کنار این جاذبه‌های شگفت‌انگیز بسیاری از افراد برای خرید و گشت و گذار در مراکز خرید انتخاب می‌کنند. اگر علاقه‌مند به خرید لوازم ورزشی هستید توصیه می‌شود که فروشگاه دکاتلون در استانبول را از دست ندهید.

فروشگاه دکاتلون کجاست؟ 

اگر از برندهایی مانند آدیداس، دیوتر، نایک و حتی ریباک بگذریم، دکاتلون یکی از مطرح‌ترین برندهای ورزشی است که می‌توایند با قیمت مناسب، لوازم مورد نیاز خود را با قیمت خوبی خریداری کنید. یکی از شعب دکاتلون در محله شیشلی استانبول قرار دارد. شیشلی یکی از محله‌های اعیان نشین استانبول است. شعبه مجهز دیگردر کنار مرکز خرید فروم استانبول است. این فروشگاه هم مانند اکثر فروشگاه‌های ترک، ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب فعالیت دارند.

در دکاتلون چه چیزهایی خواهیم دید؟

 وسایل شنا، تنیس، کمپینگ، کوهنوردی، لوازم بدنسازی، نوشیدنی‌های انرژی‌زا، اسکیت، اسکی و…. با توجه به اینکه شعب مختلف دکاتلون متراژ متفاوتی دارند، تنوع محصولاتی که عرضه می‌کنند، در آنها متفاوت است. یکی از بزرگترین و مجهزترین شعب دکاتلون که می‌توانید به راحتی تمام تجهیزات سفر و ورزشی را یک جا بینید، در کنار مرکز خرید فروم استانبول است.

حدود قیمت ها در دکاتلون چقدر است؟

قیمت لوازم ورزشی به خصوص برای شنا از حدود ۳۰ لیر برای لوازم آن شروع می‌شود. البته لوازم گران قیمت‌تری هم وجود دارد. چادرهای طبیعتگردی از ۸۰ لیر قیمت‌های‌شان شروع می‌شود و تا ۸۰۰ لیر نیز می‌تواندی چادرهای متنوع طبیعتگردی را با کاربردها و کیفیت متفاوت در دکاتلون بیابید. توصیه می‌شود در تور استانبول این فروشگاه را از دست ندهید.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *