معرفی مرکز خرید اولیویوم

معرفی مرکز خرید اولیویوم

مرکز خرید اولیویوم استانبول مجموعه ای تجاری مدرن  در محله ای کارگرنشین زیتون بورنوی  است که خیلی از کالاهای با کیفیت رو با قیمتی ارزون تر از مراکز خرید دیگه شهر عرضه می کند . این مرکز خرید در حال حاضر ۱۱۸ مغازه دارد که بعضی از آنها پوشاک فصل های گذشته برترین مارک ها و برندهای جهانی با تخفیف خوبی به خریداران و مسافران تور استانبول می فروشند.

درباره اولیویوم

مرکز خرید اولیویوم
مرکز خرید اولیویوم

مرکز خرید اولیویوم سال ۲۰۰۰ افتتاح شده است. در این مرکز خرید حدود ۱۳۰  مغازه وجود دارد و برندهای اروپایی و آمریکایی در آن شعبه دارند. قیمت اجناس در اینجا مناسب است. روزهای میانی  هفته حدود ۲۵ هزار نفر از اولیویم دیدن می‌کنند و شما هم می‌توانید جزء همین دوستان باشید. آخر هفته‌ها این رقم به حدود ۴۰ هزار نفر می‌رسد که حدود ۱۰۰۰ نفر از آنها توریست و گردشگر هستند.

این مرکز خرید اوت‌لت است و تا مدت‌ها تنها مرکز اوت‌لت استانبول به شمار می‌رفت. برای آشنایی با انواع مراکز خرید استانبول این مطلب را بخوانید.

ساعت کار اولیویوم چطور است؟

این مرکز خرید صبح از ساعت ۱۰ تا شب همین ساعت باز است. اوج شلوغی این مرکز خرید بین  ساعت ۲ تا ۳ عصر است. می‌توانید زمان خریدتان را با توجه به این ساعت تنظیم کنید. معمولا افراد بین ۴۵ دقیقه تا ۲ ساعت در این مرکز خرید وقت می‌گذرانند.

در اولیویوم چه خواهیم دید؟

مرکز خرید اولیویوم
مرکز خرید اولیویوم

به شما توصیه می‌کنیم سه‌شنبه بازار مرکز خرید اولیویوم را از دست ندهید. در روزهای سه‌شنبه هر هفته بسیاری از اجناس با قیمت‌های باورنکردنی به حراج گذاشته می‌شوند. از این نظر این مرکز خرید با راه‌اندازی سه شنبه بازار حرکت تازه‌ای را آغاز کرده است.

اولیویوم برای خرید کت و شلوار مردانه مرکز خرید بسیار مناسبی است. با حدود ۱۰۰ یورو می‌توانید از بهترنی برندها کت و شلوارهای بی نظیری را خریداری کنید. البته با قیمت‌های کمتر از این مقدار هم امکان خرید برای‌تان وجود دارد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *