مونسان:مشکلات ارز گردشگران خارجی برطرف خواهد شد

مونسان:مشکلات ارز گردشگران خارجی برطرف خواهد شد

علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص تدابیر این سازمان برای مسافرت های تابستانه، اظهار داشت: برای توسعه گردشگری در ایام تابستان تدابیری اندیشیده شده است از جمله آنکه ستادهای سفرهای نوروزی به طور مداوم تشکیل جلسه می دهد و این جلسات را تنها به ایام عید موکول نکرده است و برای تابستان همه همکاران من در قالب ستاد سفرها برنامه‌های خوبی برای مردم خواهند داشت.

وی افزود: یکی از مهمترین طرح‌هایی که در دستور کار ما قرار دارد طرح‌ سفرهای زمستانی است که در کشور تحول جدی ایجاد خواهد کرد. البته این طرح با آنچه که پیش از این مطرح شده متفاوت تر است؛ یعنی طرحی که خیلی وسیع دیده می‌شد و به همین دلیل اجرایی نمی‌شد را ما تنها به یک تعطیلی ۱۵ روزه که دانش‌آموزان تعطیلی داشته باشند و کارمندان دولت بتوانند از مرخصی‌هایشان استفاده کنند، تبدیل کردیم.

مونسان تاکید کرد: با این طرح اوج سفر در زمستان را نیز شاهد خواهیم بود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به سوالی در خصوص موضوع ارز و تاثیر آن بر ورود گردشگران خارجی به کشور، تصریح کرد: این موضوع برای گردشگران خارجی مشکلاتی ایجاد کرده که دوستان ما در ستادهای مربوطه در راستای حل آن بر آمدند.

وی در پایان گفت: این مشکلات، مشکلات کوچکی است که با صحبت‌هایی که با آقای سیف داشتیم، برطرف خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *